Zamknij

M jak miłość. Jak umrze Lucjan Mostowiak? Już wiadomo

Redakcja
13.07.2017 08:44
M jak miłość. Jak umrze Lucjan Mostowiak? Już wiadomo
fot. ons.pl

Po wakacjach 2017 zobaczymy ostatnie odcinki „M jak miłość" z Witoldem Pyrkoszem. Jak umrze nestor rodu Mostowiaków? Co zaplanowali scenarzyści? Tajemnicę w jednym z wywiadów zdradziła Teresa Lipowska, czeli serialowa Barbara Mostowiak.

Ponieważ odcinki „M jak miłość" kręcone są ze znacznym wyprzedzeniem, zmarłego w kwietniu tego roku Witolda Pyrkosza będziemy mogli oglądać jeszcze w październiku. W jednym z ostatnich odcinków nestor Mostowiaków trafi do szpitala, z którego nie wróci. Jak odejdzie Lucjan Mostowiak? – W fabule serialu nie wydarzy się nic nadzwyczajnego. Przyjdzie wiadomość ze szpitala, gdzie wyląduje Lucjan, że zmarł. Będzie trzeba żyć w Grabinie bez niego, w żałobie, ale jednak – przyznała Teresa Lipowska w wywiadzie, który cytuje Telemagazyn.pl.

Zobacz także

Przy okazji Teresa Lipowska przyznała, że w trudnych chwilach jej bohaterka będzie mogła – jak zwykle – liczyć na rodzinę. – Barbara jest otoczona dziećmi, wnuczkami i prawnuczkami, ma komu pomagać i ma od kogo pomoc otrzymać. Ta rodzina jest bardzo zintegrowana, wszyscy się wspierają w trudnych chwilach, mogą na siebie liczyć. Najpierw my, starzy, pomagaliśmy młodym, a młodzi nie zapominali o nas. To cudowny przykład dla wielu ludzi – przyznała aktorka w cytowanym wyżej wywiadzie.

All-ONS_692731-Witold_Pyrkosz_Teresa_Lipowska
fot. ons.pl

Sprawdź, co wiesz o kultowym serialu TVP2.

Quiz o M jak miłość
Rozwiąż quiz

Quiz o M jak miłość

Quiz o M jak miłość

RadioZET.pl/SI/Telemagazyn.pl