Zamknij

M jak miłość: Niespodziewana ciąża w serialu. Barbara Mostowiak będzie prababcią

Sylwia Wamej
13.09.2019 11:31
M jak miłość
fot. Instagram,com/ M jak miłość

„M jak miłość” coraz bardziej zaskakuje swoich widzów. W nowym sezonie wielbicieli serialu czeka wiele ciekawych wątków. Jednym z nich będzie ciąża Katii. Barbara Mostowiak zostanie prababcią.

„M jak miłość”. Niespodziewana ciąża. Barbara Mostowiak zostanie prababcią

„M jak miłość” przyciąga jak magnes wielbicieli serialu. Scenarzyści dwoją się i troją, aby w powakacyjnym sezonie nie zabrakło ciekawych wątków i wyrazistych postaci. Chwile grozy widzowie przeżyją z Arturem. Nie zabraknie również smutnych chwil, a to dlatego, że jeden z bohaterów – Starski, grany przez Radosława Krzyżowskiego, pożegna się z życiem. Jakby tego było mało, będzie też nieoczekiwana ciąża.

W najbliższym odcinku Katia grana przez Joannę Jarmołowicz pójdzie do lekarza. W gabinecie dowie się, że jest w ciąży. Jest pani w piątym, szóstym tygodniu ciąży. Proszę: tu wyraźnie widać kilkumilimetrowy pęcherzyk ciążowy – powie Katii lekarz.

M jak miłość
fot. Instagram.com M jak miłość

Joanna Jarmołowicz prywatnie zostanie mamą po raz pierwszy

Kobieta będzie bardzo zaskoczona, a informacja o ciąży okaże się dla niej szokiem. Gruzinka ciężko przeżyła rozstanie z Łukaszem, a jeszcze teraz będzie musiała powiedzieć, że jest z nim w ciąży. Katia najpierw jednak spotka się z ojcem, przed którym będzie usiłowała ukryć błogosławiony stan. Wszystkiego domyśli się jednak Sandra, grana przez Annę Oberc. Odcinek, w którym Katia dowie się, że jest w ciąży, zobaczymy w poniedziałek, 16 września. Warto podkreślić, że prywatnie Joanna Jarmołowicz zostanie mamą. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży i niedługo powita ze swoim partnerem Janem Królikowskim pierwsze dziecko na świecie.

RadioZEt.pl/Plotek.pl

Zagłosuj

Oglądasz polskie seriale?

Liczba głosów: