Zamknij

M jak miłość: Rodzina już nigdy więcej nie zobaczy Małgosi? Co wydarzy się w 1439. odcinku? [Streszczenie]

Sylwia Wamej
05.04.2019 10:11
Małgosia już nie wróci do M jak miłość
fot. Instagram.com/ M jak miłość

Marta przekaże rodzinie Mostowiaków dramatyczne wieści dotyczące ich najmłodszej siostry – Małgosi. W 1439. odcinku „M jak miłość” okaże się, że bliscy prawdopodobnie już nigdy więcej nie zobaczą ukochanej Małgosi.

"M jak miłość". W 1439. odcinku Mostowiakowie usłyszą tragiczne wieści

W najnowszym odcinku Barbara Mostowiak  nie przestaje zamartwiać  się o córkę. Planowała pojechać nawet do USA, aby spotkać się z nią. Marysia co prawda nie zgodziła się na pomysł mamy, jednak sama zaczęła szukać kontaktu z młodszą siostrą.

W 1439. odcinku "M jak miłość" Rogowska dostanie tajemniczy list ze Stanów, z którego dowie się, że najmłodsza z sióstr przebywa w zakładzie zamkniętym. Będzie mieć nadzieję na to, że uda się jej ponowić kontakt z siostrą. Niestety, rzeczywistość będzie inna.

"M jak miłość". Sylwestrowy nastrój pryśnie

Na Sylwestra do Grabiny zawita Marta. Imprezowy nastrój pryśnie u Mostowiaków, gdy usłyszą, co ma do powiedzenia Marta. "Zastanawiałyśmy się z Marysią, czy ci o tym mówić, ale uznałyśmy, że masz prawo wiedzieć. Małgosia... wypisała się z kliniki. Nie zostawiła żadnego adresu, kontaktu, nic... Prosiła, by jej nie szukać. Nie chce utrzymywać żadnego kontaktu z rodziną z Polski – powie Marysi i Barbarze".

Wszystko wskazuje na to, że scenarzyści ostatecznie chcą zakończy wątek Małgosi, granej przez Joannę Koroniewską. 1439. odcinek "M jak miłość" zobaczymy we wtorek, 23 kwietnia.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak miłość"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW