Zamknij

M jak miłość: Tragedia w serialu. Umrze jeden z bohaterów, a rodzina Mostowiaków będzie w żałobie

Sylwia Wamej
11.09.2019 15:05
M jak miłość
fot. Instagram.com/ M jak miłość

W nowym sezonie "M jak miłość" dojdzie do tragedii. Jeden z bohaterów zostanie uśmiercony, a z serialem pożegna się aktor Radosław Krzyżowski.

M jak miłość: Tragedia w serialu. Umrze jeden z bohaterów

W nowym sezonie "M jak miłość" kipieć będzie od emocji. W jesiennych odcinkach jeden z bohaterów zostanie uśmiercony. Chodzi dokładnie o Starskiego - w tej roli Radosław Krzyżowski. Widzów oraz rodzinę Mostowiaków czekają smutne chwile. Już niedługo TVP 2 wyemituje odcinek, w którym Maria otrzyma wiadomość, że Starski nie żyje. Informację załamanej Marysi przekaże przyjaciel Budzyńskiego, Adam Werner.

M jak miłość: Chwile grozy w serialu

Z testamentu Marysia Rogowska dowie się, że Kamil miał syna i to właśnie on odziedziczył cały majątek. Maria będzie musiała odnaleźć mężczyznę i poinformować go o całej sytuacji. Zresztą to nie jedyne, gorące emocje w "M jak miłość". Prawdziwą i mroczną twarz pokaże też Kamil. Przy swojej kochance Darii będzie udawał czułego partnera, którego leczenie w szpitalu psychiatrycznym zmieniło w lepszego człowieka. Jednak niebawem urządzi swojej kochance istne piekło. Najpierw pobije ją do nieprzytomności, a potem uwięzi we własnym mieszkaniu. Gdy kobieta spróbuje uciec, ten będzie chciał ją zabić.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW