Zamknij

M jak miłość: Ula zginie z rąk Grzelaka?

Sylwia Wamej
29.10.2019 15:25
M jak miłość
fot. Instagram.com/ M jak miłość

W "M jak miłość" widzowie wstrzymają oddech. Wszystko przez to, że Ula znajdzie się w niebezpieczeństwie. Dziewczyna zostanie napadnięta przez Grzelaka. Czy zginie z jego rąk?

"M jak miłość": Ula przeżyje chwile grozy

W  "M jak miłość" będzie niebezpiecznie. Ula grana przez Igę Kreft przeżyje chwile grozy. Dziewczyna zostanie napadnięta przez Grzelaka - groźnego bandytę i dawnego szefa Bartka. Grzelak będzie chciał zabić Ulę, żeby zemścić się na Bartku. Piotr Grzelak, niebezpieczny gangster przyjedzie do siedliska w Grabinie już po ucieczce Lisickiego. Przestępca zacznie realizować swój plan w 1470. odcinku "M jak miłość", kiedy to brutalnie zaatakuje Ulę, która będzie biegała po lesie.

Chuligan rzuci się na nią z nożem i zagrozi, że ją zabije, jeżeli nie wyda mu Bartka. Przerażona Ula będzie toczyć desperacką walkę o życie. Napastnik będzie jednak silniejszy. Chwyci też za pistolet.

M jak miłość: Bartek rozwodzi się z Ulą?

W 1470. odcinku "M jak miłość" zjawi się Janek, który stanie w obronie ukochanej. Grzelak postrzeli Janka, a później ucieknie. Trafi Morawskiego w klatkę piersiową. Ula wpadnie w panikę. Będzie pewna, że Janek zginie właśnie przez nią. Ciężko ranny Janek trafi do szpitala, gdzie będzie walczyć o życie. Gdy Bartek wróci do żony i zobaczy ją przy łóżku policjanta, zrozumie, że to koniec. Powie Uli, że to koniec.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/superseriale.se.pl/SW