Zamknij

M jak miłość: Wielka awantura u Zduńskich. Są od krok od rozstania

Sylwia Wamej
19.09.2019 13:16
"M jak miłość"
fot. Instagram,com/ M jak miłość

W "M jak miłość" nastaną ciche dni u Piotra i Kingi Zduńskich. Piotr zarzuci swojej ukochanej, że naraża bliskich na niebezpieczeństwo, próbując pomóc chłopakowi, który włamał się do ich domu. Kinga wścieknie się  i wyrzuci męża z sypialni.

"M jak miłość". Czarne chmury nad małżeństwem Zduńskich

W "M jak miłość" Piotra i Kingę Zduńskich czekają ciche dni. Kinga grana przez Kasię Cichopek odkryje, że młody włamywacz, który opowiadał smutne historyjki o swoim życiu i poprosił, aby wstawiła się za nim u prokuratora, to kłamca. Kinga pojedzie do domu Miśka, aby sprawdzić, czy rzeczywiście jego brat jest kaleką, a niewidoma babcia nie jest w stanie się zajmować nim w zastępstwie matki, która miała umrzeć, gdy chłopak miał mieć sześć lat.

Sąsiadka Jaworskich opowie jednak Kindze prawdę o rodzinie Michała.

"Młody nie ma tu nikogo. To... euro-sierota. Matka pracuje w Norwegii, zjeżdża tu raz na pół roku, albo i nie... Babcia na pewno tu nie mieszka" - powie kobieta i doda też, że z tego, co jest jej wiadomo, Michał nie ma brata. Kinga szybko pojedzie do szpitala i  zrobi awanturę chłopakowi.

"Jesteś zepsutym, zakłamanym gówniarzem! Nie zasługujesz na pomoc!" -wykrzyczy mu w twarz, po czym powie mu, że... i tak mu pomoże.
"Postaram się o dobrego adwokata dla ciebie. Być może jestem naiwna, ale wierzę, że każdy zasługuje na drugą szansę" - powie Kinga. Zduńska poprosi Piotrkowi, aby bronił Miśka. Zduński wpadnie w szał.

"M jak miłość". Piotrek zostawi Kingę?

 "Oszalałaś? Nigdy w życiu! Naprawdę myślałaś, że się zgodzę?" - oburzy się Zduński. Zrobi też żonie awanturę o to, że odwiedziła włamywacza w szpitalu, a w dodatku poszła do niego do domu. "Ten człowiek mógł zrobić krzywdę tobie, dzieciom... A ty do niego poszłaś? To chore! Jesteś nienormalna!" -zdenerwuje się Piotrek.

Kinga odpowie Piotrkowi. "Wiedziałam, że tak zareagujesz. Jestem nienormalna? Macierzyństwo wyżarło mi mózg? Cud, że jeszcze potrafię rozpoznać, kiedy mój mąż mnie obraża"  - powie Kinga i wyrzuci męża z łóżka. Życzę ci dobrej nocy na sofie! Wypad, skarbie..." - powie zdenerwowana.

Nad małżeństwem Zduńskich zawisną czarne chmury, jednak kilka dni po wielkiej awanturze Werner i Budzyński zaproponują Piotrkowi wyjazd do Berlina. Czy Zduński wyjedzie za granicę i zostawi żonę i dzieci?

Zagłosuj

Oglądasz polskie seriale?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW