Zamknij

M jak miłość: Marta Mostowiak umrze? Bohaterka zdradzi swoją ostatnią wolę

Roksana Orlicka
06.12.2019 10:44
M jak miłość czy Marta Mostowiak umrze
fot. TRICOLORS/East News

Marta Mostowiak jest jedną z najważniejszych postaci w serialu „M jak miłość”. Aż trudno uwierzyć, że bohaterka może niedługo zniknąć z serialu. Co się stanie z postacią graną przez Dominikę Ostałowską? W którym odcinku „M jak miłość” dowiemy się, jaki będzie los Marty? Zdradzamy, co się wydarzy w „M jak miłość” i czy Marta Mostowiak pozostanie w obsadzie.

Marta Mostowiak niedługo umrze? Czy popularna bohaterka zniknie z „M jak miłość”? Serial „M jak miłość” cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest emitowany dwa razy w tygodniu na antenie TVP2. Widzowie zżyli się z bohaterami „M jak miłość”, dlatego każdej zmianie w obsadzie towarzyszą duże emocje. Okazuje się, że los Marty Mostowiak może zostać przesądzony. Co się wydarzy? Czy popularna bohaterka „M jak miłość” zostanie w serialu? Szczegółowe informacje można znaleźć poniżej.

M jak miłość: Marta Mostowiak zniknie z serialu? Co dalej z popularną bohaterką?

Fanów serialu „M jak miłość” czekają duże emocje. Najbliższe odcinki będą bardzo wzruszające i momentami dramatyczne. Jak podaje portal superseriale.se.pl, niepewny los czeka Martę Mostowiak (Dominika Ostałowska). W 1477. odcinku „M jak miłość” Andrzej (Krystian Wieczorek) poinformuje rodzinę Marty o jej złym stanie zdrowia. Okazuje się, że bohaterka będzie walczyć o życie w szpitalu. Marta długo ukrywała swoją chorobę i nie informowała o niej najbliższych.

Zobacz także: Rodzinka.pl: Słabe wyniki oglądalności. Czy serial zniknie z ramówki TVP?

M jak miłość: Marta Mostowiak umiera? Jaka będzie ostatnia wola bohaterki?

Zrozpaczony Andrzej (Krystian Wieczorek) zwróci się do siostry Marty. Zaniepokojona Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przyjedzie do młodszej siostry do szpitala. Będzie miała żal do Marty o to, że nie poinformowała jej o złym stanie zdrowia. Marta wyzna, że ma tylko jedną prośbę – poprosi Marysię, żeby zaopiekowała się jej córką, jeśli coś się stanie.

M jak miłość: W którym odcinku zobaczymy dramatyczne sceny z Martą?

Przypominamy, że „M jak miłość” jest emitowane dwa razy w tygodniu (poniedziałek i wtorek) na antenie TVP2 o godzinie 20:55. O złym stanie zdrowia Marty dowiemy się w 1477. odcinku serialu „M jak miłość”. Będzie można go obejrzeć we wtorek, 10 grudnia.

Zobacz także: Pierwsza miłość, odcinek 2975: Dramatyczna diagnoza. Gośka usłyszy przerażającą wiadomość

Zagłosuj

Oglądasz "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO