Zamknij

M jak miłość: kolejny wielki powrót? Dawna gwiazda wróci do Grabiny?

Redakcja
06.11.2017 15:13
M jak miłość
fot. M jak miłość/Facebook

Czyżby miłośników serialu "M jak miłość" czekał kolejny wielki powrót? Po Joannie Sydor, czyli serialowej Teresie, do Grabiny wrócić może inna, lubiana przez widzów postać. O kogo chodzi?

Serial "M jak miłość" w ostatnim czasie przeszedł wiele zmian w obsadzie. Z produkcji zniknęło kilka ważnych osób, ale są też powroty. Tak jest np. z Joanną Sydor, która grała Teresę, ukochaną Pawła. Teraz pojawiają się informacje o możliwym powrocie kolejnej aktorki, której postać już od lat nie pojawia się w scenariuszu. O kim mowa? O Simonie, granej przez Agnieszkę Fitkau-Perepeczko. Jak informuje "Fakt", aktorka chce powrócić do Grabiny.

Przypomnijmy, że serialowa Simona Müller była matką Stefana Müllera, drugiego męża Małgorzaty Mostowiak, z którym ta bardzo szybko się rozwiodła. Przyjechała w odwiedziny do swojego syna i była obecna w Grabinie przez długi czas. Ostatecznie po pewnym czasie bohaterka wróciła do Niemiec, a Fitkau-Perepeczko zniknęła z serialu. Podobno powodem takiej decyzji scenarzystów były kiepskie relacje pomiędzy aktorką a Witoldem Pyrkoszem. Rozwiązaniem tego problemu było usunięcie Simony z serialu. Teraz, po śmierci aktora - informuje "Fakt" - nie ma już powodu, by pani Agnieszka nie mogła wrócić do "M jak miłość".

Czy rzeczywiście Simona Müller znów pojawi się w tej produkcji? Trzymamy rękę na pulsie!

RadioZET.pl/Fakt/SA