Zamknij

M jak miłość: opublikowano wyjątkowy spot z okazji 18. urodzin serialu

Redakcja
29.10.2018 15:14
M jak miłośc spot urodzinowy
fot. screen Instagram

Serial "M jak miłość" to obecnie jeden z najdłużej emitowanych serialów telewizyjnych. Ma już 18 lat! Z tej okazji opublikowano specjalny spot z udziałem gwiazd produkcji. Nie zabrakło w nim najważniejszych aktorów.

"M jak miłość" ma już 18 lat! Pierwszy odcinek serialu został wyemitowany dokładnie 4 listopada 2000 roku. Z tej okazji w sieci opublikowano specjalny prezent dla widzów: urodzinowy spot serialu. Nie zabrakło w nim najważniejszych gwiazd produkcji, takich jak Katarzyna Cichopek, Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, bracia Mroczek, Teresa Lipowska, Mikołaj Roznerski czy Tomasz Oświeciński.

"M jak miłość": urodzinowy spot serialu

W krótkim materiale dominuje radosna, urodzinowa atmosfera, a do tego pełno wszędzie serc i miłości, a o tym przecież opowiada serial. Widzowie są zachwyceni. W tle słyszymy znany utwór TABB & Sound'n' Grace, zatytułowany "Dach".

18 urodziny "M jak miłość"

Fanom spot od razu się spodobał. Wśród wyrazów zachwytu pojawiają się także komentarze, że urodzinowa niespodzianka jest lepsza, niż szumnie zapowiadana wcześniej czołówka.

"Dużo lepszy klip niż ta tragiczna czołówka" - pisze jedna z komentujących. Ktoś inny zaznacza, że w spocie powinno znaleźć się wielu innych aktorów.

Zobacz także

"Czy tylko ja uważam, że powinni świętować wszyscy aktorzy którzy grali w MJM? Niektórzy grają rok, a świętują..." - żali się internautka. Większość jest jednak zdecydowanie na tak.

RadioZET.pl/SA