Zamknij

M jak miłość: nowa gwiazda w obsadzie serialu

Redakcja
05.07.2018 12:38
M jak miłość
fot. Instagram/M jak miłość

Bardzo wiele dzieje się ostatnio na planie „M jak miłość”. Z obsady powoli wykruszają się aktorzy, którzy w produkcji grali od początku. Pojawiają się także nowe twarze. Okazuje się, że do obsady dołączy sympatyczna i lubiana przez telewidzów aktorka. O kim mowa?

Chodzi o Katarzynę Kwiatkowską – aktorkę filmową i teatralną. Jak informuje „Super Express”, Kwiatkowska w „M jak miłość” zagra siostrę jednego z bohaterów – Artura Rogowskiego, w którego wciela się Robert Moskwa. Informacje te potwierdzono w rozmowie z osobą reprezentującą produkcję.

Sama Katarzyna Kwiatkowska udostępniła nawet w sieci nagrania zza kulis, w których wyjaśniła, że wróciła do „swojej” kariery medycznej. Przypomniała, że kiedyś w pięciu lub sześciu serialach z rzędu grała pielęgniarkę i bardzo do tych ról przywykła. Ciekawe, jak sympatyczna aktorka wypadnie w kitlu tym razem.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "M jak miłość" po wakacjach?

Liczba głosów:

Kim jest Katarzyna Kwiatkowska?

Katarzyna Kwiatkowska swoją karierę telewizyjną zaczęła już kilka dobrych lat temu. Dobrze znana jest widzom programu Szymona Majewskiego „Szymon Majewski Show”, w którym pojawiała się w skeczach z cyklu „Rozmowy w tłoku”, naśladując różne gwiazdy – w tym Dodę. Występowała też m.in. w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie zasiadała na fotelu jurora. Co więcej, od niedawna Kwiatkowska jest współprowadzącą program „Szkło kontaktowe”.

Dodajmy, że już jesienią na antenie TVP pojawi się nowy serial: „Stulecie Winnych”, w którym Kwiatkowska wystąpi m.in. u boku Kingi Preis. Niedawno pochwaliła się zdjęciem z planu.

RadioZET.pl/SA