Zamknij

M jak miłość: nowy Leszek w serialu. Sławomir Uniatowski odchodzi?

Judyta Wanicka
28.10.2019 15:49
Basia Kurdej-Szatan i Sławomir Uniatowski
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

Sławomir Uniatowski odchodzi z "M jak miłość"? Muzyk zdradził fanom, kto zastąpi go w roli Leszka Krajewskiego, partnera Asi granej przez Basię Kurdej-Szatan. Wygląd nowego Leszka zaskakuje, bowiem podobieństwo mężczyzny do przystojnego Sławomira Uniatowskiego jest zerowe. O co w tym wszystkim chodzi? Kim jest nowy Leszek z "M jak miłość"?

Sławomir Uniatowski wypłynął na szerokie wody showbiznesu dzięki udziałowi programie "Idol". Po latach kariery muzycznej wokalista postanowi spróbować swoich sił w aktorstwie. Propozycja nadeszła z serialu "M jak miłość". Sławomir Uniatowski wcielił się w postać Leszka Krajewskiego. Jego bohater związał się z Joasią Chodakowską (Barbara Kurdej-Szatan), która została sama z dzieckiem po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk). W nowym sezonie szczęściu Asi i Leszka przeszkodzi była partnerka mężczyzny, która poinformuje go, że jest z nim w ciąży. Poza tym bohatera czeka niebezpieczny wypadek. Czy fabuła serialu zmierza do tego, by Sławomir Uniatowski zniknął z "M jak miłość"?

M jak miłość: Sławomir Uniatowski przedstawił nowego Leszka Krajewskiego

Sławomir Uniatowski to kolejny przystojniak po Pawle Delągu, który pojawi się w "M jak miłość" i w otoczeniu bohaterki granej przez Barbarę Kurdej-Szatan. Widzowie kibicujący parze pewnie nie wyobrażają sobie, by w ich wątku miało się coś zmienić. Tymczasem Sławomir Uniatowski przedstawił fanom nowego odtwórcę Leszka. Na swoim Instastories zdradził, że zastąpi go inny aktor.

Sławomir Uniatowski
fot. Instastory:@uniatowski

Szybko wyjaśniło się, że nowy Leszek w "M jak miłość" pojawi się tylko na chwilę. Mężczyzna przedstawiony na zdjęciu jest kaskaderem i zastąpi Sławomira Uniatowskiego w niebezpiecznej scenie.

Proszę państwa, to jest pan dubler. Jak widać jesteśmy podobni, podobne marynarki, krawaty oraz koszule - skomentował ironicznie serialowy Leszek.

Wokalista nie zdradził dokładnie, co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość". Wiadomo jednak, dojdzie do groźnego wypadku. Spod maski samochodu Leszka będzie wydobywał się dym.

RadioZET.pl/jw