Zamknij

M jak miłość: odchodzi kolejna gwiazda? „M jak miłość się sypie”

Redakcja
28.06.2018 12:54
Tomasz Ciachorowski Teresa Lipowska
fot. Instagram

Niedawno z obsady serialu odszedł Kacper Kuszewski, a z nim do pożegnania się z serialem zmuszona została Dominika Kluźniak. Teraz pojawiły się pogłoski, że z zamiarem odejścia nosi się kolejny aktor – Tomasz Ciachorowski. Czy rzeczywiście?

„M jak miłość się sypie” – takie komentarze od niedawna pojawiają się w sieci. Wszystko przez coraz nowsze plotki o tym, że kolejne gwiazdy produkcji odchodzą. Co prawda, roszady w serialu są od pewnego czasu spore, jednak od kilku miesięcy zaobserwować można znaczny wzrost spekulacji na temat tego, kto jeszcze planuje pożegnać się z produkcją Ilony Łepkowskiej. Wcześniej mówiło się m.in. o Teresie Lipowskiej czy Rafale Mroczku. Teraz internauci zastanawiają się nad obecnością w serialu Tomasza Ciachorowskiego.

Serwis Plejada postanowił sprawdzić, ile jest w tym prawdy. Specjalistka ds. PR-u „M jak miłość” w swojej wypowiedzi dla portalu zdementowała plotki.

– To kompletna bzdura i wyssany z palca news. Bardzo cenimy sobie współpracę z panem Tomaszem i nie ma planów, by cokolwiek w tej kwestii zmieniać. Tej jesieni Artur będzie dalej „mieszał” w naszym serialu – powiedziała Aldona Rusiniak.

Przypomnijmy, że Ciachorowski gra w „M jak miłość” od 2015 roku. Wciela się w rolę Artura, partnera Izy.

Dominika Kluźniak odchodzi z "M jak miłość"

W związku z niedawnym odejściem Kacpra Kuszewskiego z „M jak miłość” wśród fanów produkcji coraz częściej pojawiają się komentarze, że coraz mniej pozostało w nim starych bohaterów, a coraz więcej nowych, bardziej obcych widzom. Zdaniem niektórych, już niewiele brakuje, by flagowa produkcja Dwójki przestała mieć rację bytu. Na razie jednak nic nie zapowiada, by „Emka” miała zniknąć z telewizji. Być może będzie to serial na miarę „Mody na sukces”, która w amerykańskiej telewizji gości od 1987 roku?

RadioZET.pl/Plejada/SA