Zamknij

M jak miłość: odcinek 1382. Streszczenie. Iza będzie miała wypadek. Co z Mają?

Redakcja
18.09.2018 16:05
M jak miłość
fot. Instagram

W 1382 odcinku "M jak miłość" Artur niespodziewanie zdecyduje się wywieźć Izę i Maję za granicę. Kobieta jednak wymknie się i ruszy autem razem z córką. Uciekając przed Arturem spowoduje wypadek. Co stanie się z nią i dzieckiem?

1382. odcinek "M jak miłość" w TVP 2 już we wtorek 18 września. Co się w nim wydarzy? Iza podczas ucieczki przed Arturem o mały włos uniknie zderzenia z nadjeżdżającym autem, ale niestety... wpadnie do rzeki.

"M jak miłość" 1382 - streszczenie

Przypadkowo Skalski odkryje, że Iza nadal kontaktuje się z Marcinem - znajdzie telefon. Od razu postanowi działać i zdecyduje o natychmiastowym wyjeździe do Niemiec, gdzie Chodakowski już ich nie odnajdzie. Iza będzie próbowała się jeszcze wymknąć pod pozorem spaceru, ale jej się to nie uda.

W drodze Skalska skorzysta z nieuwagi Artura i zadzwoni do Marcina korzystając z uprzejmości spotkanej przypadkiem kobiety. Poinformuje Chodakowskiego, że razem a Arturem jadą do Hanoweru. Na kolejnym postoju Iza znów wymknie się mężowi i razem z Mają ruszą autem Skalskiego. Ten jednak będzie je gonił, a Iza znów nie będzie miała szczęścia: kierowca auta jadącego z naprzeciwka omal nie doprowadzi do zderzenia, a Skalska, by tego uniknąć wpadnie do rzeki.

Na szczęście świadkowie od razu ruszą na pomoc i szybko wyciągną z samochodu Maję. Niestety, Izy w aucie nie będzie. Gdy dotrze tam Artur, ratownicy stracą już nadzieję na odnalezienie dziewczyny żywej. Maja wyjdzie z wypadku bez szwanku, jednak konieczne będzie zabranie jej do szpitala. Tam zjawi się też Chodakowski i... porwie dziecko.

"M jak miłość" jak zwykle w TVP 2 w poniedziałki i wtorki o 20.55.

RadioZET.pl/Tele Magazyn/SA