Zamknij

M jak miłość, odcinek 1478: Marzenka i Andrzejek nareszcie poznają płeć dziecka

Roksana Orlicka
10.12.2019 14:48
M jak miłość Marzenka i Andrzejek poznają płeć dziecka
fot. YouTube/TVP VOD

Dobra wiadomość dla fanów „M jak miłość”. W 1478. odcinku popularnego serialu Telewizji Polskiej Marzenka i Andrzejek poznają płeć maluszka. Co już wiadomo na temat ich dziecka? Co jeszcze się wydarzy w ich wątku? Poniżej podajemy szczegóły.

„M jak miłość”, odcinek 1478. Marzenka i Andrzejek wreszcie poznają płeć dziecka. W najnowszych odcinkach „M jak miłość” będzie bardzo emocjonalnie. W życiu Marzenki i Andrzejka szykują się wielkie zmiany. Ulubiona para widzów dowie się, jakiej płci będzie ich dziecko. Co jeszcze się wydarzy w ich wątku w 1478. odcinku „M jak miłość”? Poniżej można znaleźć streszczenie.

M jak miłość, odcinek 1478 w TVP2: Andrzejek i Marzenka poznają płeć dziecka

W „M jak miłość” wiele radosnych chwil. W 1478. odcinku serialu „M jak miłość” Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Andrzej Oświeciński) poznają płeć maluszka. Przypominamy, że para bardzo długo starała się o dziecko. Marzenka i Andrzejek udadzą się do lekarza na badania. Ten wyjawi parze, że spodziewają się dziewczynki.

Andrzejek zażartuje, że nie wie, jak poradzi sobie z dwoma kobietami w domu. Tak naprawdę mężczyzna bardzo będzie się cieszył z tego, że już niedługo w ich rodzinie pojawi się córeczka. 

Podekscytowana Ula (Iga Krefft) zapyta znajomych, czy wybrali już imię dla córeczki. Okazuje się, że Marzenka już dawno podjęła decyzję – dziewczynka będzie miała na imię Kalinka. Co więcej, Ula wyzna przyjaciołom, że dostała od Bartka (Arkadiusz Smoleński) papiery rozwodowe. 

Zobacz także: M jak miłość: Paweł poderwie żonę brata? Szokujące sceny w serialu

M jak miłość, odcinek 1478 w TVP2: Kiedy i o której oglądać?

1478. odcinek serialu „M jak miłość” będzie można obejrzeć w poniedziałek, 16 grudnia 2019. Odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 20:55 na kanale TVP2

Natomiast powtórkę 1478. odcinka „M jak miłość” będzie można obejrzeć we wtorek, 17 grudnia 2019 roku o godzinie 14:10 oraz w sobotę, 21 grudnia 2019 o godzinie 6:20

Zobacz także: M jak miłość: W serialu nie będzie już ślubów? Zaskakujący powód

Zagłosuj

Oglądasz "M jak miłość'?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO