Zamknij

M jak miłość, odcinek 1478: Ula dostanie papiery rozwodowe. To koniec jej małżeństwa?

Roksana Orlicka
11.12.2019 16:14
M jak miłość Ula otrzyma papiery rozwodowe
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. W 1478. odcinku serialu dowiemy się, że Ula otrzyma papiery rozwodowe. Czy to już koniec jej małżeństwa? Poniżej ujawniamy szczegóły i zdradzamy, co się wydarzy w 1478. odcinku "M jak miłość".

,,M jak miłość", odcinek 1478: Ula otrzyma papiery rozwodowe. Czy to koniec jej małżeństwa? W najnowszych odcinkach serialu ,,M jak miłość" wiele się wydarzy. Szczególnie w życiu Uli (Iga Krefft), czyli córki Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) i Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Dziewczyna otrzyma papiery rozwodowe. Czy to już koniec jej małżeństwa? Jak sobie z tym poradzi? Zdradzamy, co się wydarzy w 1478. odcinku serialu ,,M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1478: Ula otrzyma papiery rozwodowe

Najbliższe odcinki w serialu ,,M jak miłość" będą się toczyć wokół wątku Uli. Dziewczyna bardzo się zdziwi, gdy otrzyma papiery rozwodowe. W jej związku od dawna nie układało się najlepiej, jednak wciąż liczyła, że uda się jej odbudować relację z mężem i wspólnie zawalczą o wspólną przyszłość. Ula będzie próbowała spotkać się z ukochanym, by porozmawiać o tej sytuacji. Wytłumaczy mu, że wcale nie chce się z nim rozstawać i nie myśli o rozwodzie.

Niestety, on nie zamierza zmienić zdania i wciąż ją zapewnia, że chce rozwodu. Zrozpaczona dziewczyna obwinia o wszystko Janka. Córka Mostowiaków zrobi mu publiczną awanturę i zażąda, żeby zostawił ją w spokoju. Ulka będzie mogła liczyć na babcię. Barbara uda się do Jonkowa, by szczerze porozmawiać z Bartkiem. Czy rozmowa przyniesie jakieś rezultaty i małżeństwo Ulki przetrwa? O tym będzie można się przekonać w najnowszych odcinkach ,,M jak miłość".

Zobacz także: M jak miłość: Paweł poderwie żonę brata? Szokujące sceny w serialu.

M jak miłość, odcinek 1478: Gdzie i kiedy oglądać?

„M jak miłość” jest emitowane dwa razy w tygodniu na kanale TVP2. Najbliższy odcinek można obejrzeć w poniedziałek, 16 grudnia 2019 roku, o godzinie 20:55. W 1478. odcinku "M jak miłość" dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy Uli. 

Zobacz także: M jak miłość: W serialu nie będzie już ślubów? Zaskakujący powód

Zagłosuj

Oglądasz serial "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO