Zamknij

M jak miłość, odcinek 1485: brutalny gwałt na Lilce. Co jeszcze się wydarzy?

Sylwia Bagińska
18.12.2019 14:37
M jak miłość
fot. Instagram.com/mjakmilosc.official

W 1485. odcinku „M jak miłość” Lilka (Monika Mielnicka) zostanie odurzona narkotykami i brutalnie zgwałcona. Czy jej ukochany zgłosi sprawę na policję?

M jak miłość, odcinek 1485: brutalny gwałt na Lilce

W 1485. odcinku „M jak miłość” ukochana Mateusza (Krystian Domagała) zostanie brutalnie zgwałcona. Jak podaje portal Świat seriali, Lilka na moment rozdzieli się w pubie ze swoim chłopakiem. To właśnie wtedy najprawdopodobniej nastolatce zostanie podana pigułka gwałtu. Chwilowy brak uwagi i rozkojarzenie zakochanych wystarczy, aby gwałciciel porwał Lilkę i ją brutalnie zgwałcił.

Lilka wróci do baru po godzinie nieobecności. Mateusz od razu będzie wiedział, że coś złego się stało. Jego ukochana wyzna, że ma luki w pamięci.

Zobacz także: M jak miłość: Kurdej-Szatan wyrzucona z obsady? Jest komentarz aktorki i producentów

Mateusz będzie chciał zadzwonić po pogotowie i policję. Skrzywdzona  dziewczyna będzie wstydziła tego, co się stało i poprosi swojego partnera, aby nic nikomu nie mówił.

W 1485. odcinku „M jak miłość” Lilka wyzna, że oprawca zagroził jej, że jak powie komuś o gwałcie, to on wróci i zrobi to raz jeszcze.

Czy Lilka zdecyduje się zgłosić sprawę służbom i otrzyma specjalistyczną pomoc? O tym dowiemy się w najbliższych odcinkach „M jak miłość”.

Zagłosuj

Czy "M jak miłość" to jedyny serial, który oglądasz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB