Zamknij

M jak miłość. Ewa będzie szantażowana

Redakcja
21.06.2017 11:19
M jak miłość. Ewa będzie szantażowana
fot. Facebook

W jednym z ostatnich odcinków „M jak miłość" przed wakacjami Ewa znalazła w kościele w Lipnicy porzucone dziecko. Mostowiakowie otoczyli opieką niemowlę. Jak dalej potoczą się losy małej Ewuni? Niestety pierwsze informacje nie są dobre.

Natalka, która pracuje w policji, odkryła, że matką małej Ewuni jest nastolatka z Lipnicy: Ola Jankiewicz. Marek i Ewa będą chcieli pomóc jej finansowo, aby powstrzymać kobietę przed oddaniem dziecka do adopcji. Tak też się stanie, choć Ola postanowi wykorzystać sytuację. Razem z ojcem dziecka będzie brała od Mostowiaków coraz więcej pieniędzy, których nie będą wydawali na dziecko.

Sprawdź też, co wiesz o serialu „M jak miłość"

Quiz o M jak miłość
Rozwiąż quiz

Quiz o M jak miłość

Quiz o M jak miłość

– Miałeś rację, że frajerzy będą nam dawać kasę na dziecko do końca świata albo i dłużej! – powie zachwycona Ola w rozmowie z ojcem dziewczynki.

Czy Mostowiakowie odkryją, jakie są prawdziwe intencje dziewczyny i jej partnera? Jak potoczą się losy małej Ewuni? Czy dziewczynka zostanie u biologicznych rodziców, czy może Mostowiakowie będą starać się o adopcję? Odpowiedzi na to pytanie poznamy dopiero po wakacjach. Premiera nowych odcinków „M jak miłość" zaplanowana jest bowiem na końcówkę sierpnia.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI