Zamknij

„M jak miłość”: syn Marty Mostowiak wraca do Polski. Zagra go nowy aktor

Redakcja
13.11.2018 15:52
M jak miłość
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Wiele dzieje się w nowych odcinkach „M jak miłość”. 13 listopada z serialu odchodzi Marek Mostowiak, ale już niebawem z zagranicy powróci do kraju syn Marty – Łukasz. Zagra go nowy aktor.

Jak wiadomo, Łukasz od dłuższego czasu wraz z dziewczyną przebywał w Kolumbii. Potem znaleźć się miał w Berlinie, co niedawno sygnalizowała Dominika Ostałowska. Aktorka, która gra serialową mamę Łukasza, Martę Mostowiak, po dłuższym czasie na stałe wraca na plan „M jak miłość”. Jeszcze w lipcu wyjaśniła, jak wyglądać będą kulisy jej powrotu do kraju.

Zobacz także

„M jak miłość”: Syn Marty Mostowiak powróci

„Przez jakiś czas będzie kursowała między Polską a Berlinem, co ma związek z poważnymi zawirowaniami związanymi z Łukaszem. Nie mogę zdradzić, o jakie problemy chodzi, żeby nie psuć widzom niespodzianki. Jednocześnie rozwinie się wątek związany z życiem uczuciowym Marty” – powiedziała Ostałowska w rozmowie z „Tele Tygodniem”.

W nadchodzących odcinkach „M jak miłość” Łukasz powróci do kraju, a w jego rolę wcieli się nowy aktor. Grający go dotychczas Adrian Żuchewicz zrezygnował z pracy w serialu. Niestety, nie wiadomo dokładnie, kto go zastąpi. Choć zdjęcia trwają, a pierwszy odcinek z „nowym” Łukaszem zobaczymy już na początku 2019 roku, to jednak dotąd nie poinformowano, jak nazywa się aktor, który go gra. Warto dodać, że to już trzeci aktor, który zagra Łukasza.

Łukasz wraca do Polski

Choć Dominika Ostałowska nie zdradzała wcześniej fabuły po powrocie swojego serialowego syna, to jednak wiadomo, że chłopak wpadnie w poważne kłopoty, a w jego życiu pojawią się narkotyki. Co więcej, jego nieodpowiedzialne decyzje sprowadzą na rodzinę śmiertelne zagrożenie.

RadioZET.pl/plotek/SA