Zamknij

„M jak miłość”: tak odejdzie żona Marka Mostowiaka

Redakcja
13.08.2018 12:13
Dominika Kluźniak Kacper Kuszewski
fot. M jak miłość

Już niebawem do telewizji wraca „M jak miłość”. Jak wiadomo, zapowiada się wiele zmian i rozstań z serialem. Wiadomo już, jak serial pożegna żona Marka Mostowiaka, grana przez Dominikę Kluźniak.

O tym, że Dominika Kluźniak odchodzi z „M jak miłość”, wiadomo już od niemal dwóch miesięcy. Kiedy Kacper Kuszewski, grający Marka Mostowiaka, ogłosił, że rozstaje się z serialem, spekulowano, jak potoczą się losy jego żony, Ewy. Szybko okazało się jasne, że bez Marka jej rola nie ma sensu.

Pojawiły się informacje, że Dominika Kluźniak, czyli Ewa, wyjedzie razem z mężem za granicę. Teraz wiadomo wreszcie, w jakich okolicznościach nastąpi to pożegnanie. Jak informuje „Fakt”, Mostowiakowie wyjadą w odcinku, który zobaczymy już we wrześniu. W jednej z ostatnich swoich scen Ewa poinformuje męża, że ma szansę na karierę naukową za granicą. Profesor z Irlandii, z którym Ewa wcześniej współpracowała, zaproponował jej uczelni udział w prestiżowym projekcie, ale Ewa badanie będzie musiała przeprowadzić osobiście. Jest to dla niej wielka szansa, a decyzję o wyjeździe kobieta musi podjąć natychmiast.

Marek uzna, że jest to szansa, której Ewa nie może stracić i choć kobieta sama będzie miała wątpliwości, to jednak on będzie chciał ją przekonać. Jak ostatecznie się to potoczy, widzowie „M jak miłość” przekonają się już niebawem. Pierwsze odcinki nowego sezonu w Dwójce już od 3 września 2018.

M jak miłość: kiedy po wakacjach? Godziny emisji

RadioZET.pl/SA