Zamknij

M jak miłość: wielkie zaskoczenie na planie. Wraca długo nieobecna gwiazda

Redakcja
12.06.2018 11:04
ekipa M jak miłość na planie
fot. Instagram

Wielbiciele „M jak miłość” czekają na nowe odcinki serialu. Tymczasem po wakacjach czeka ich wielkie zaskoczenie: wraca długo nieobecna gwiazda. Mowa o Dominice Ostałowskiej.

Wielka niespodzianka dla fanów „M jak miłość”. Jak się okazuje, do serialu wraca długo niewidziana w nim gwiazda. Mowa o Dominice Ostałowskiej, która w produkcji wciela się w rolę Marty. Choć nie jest to informacja oficjalna, to jednak uznać należy ją za wiarygodną, bo pochodzi od... Rafała Mroczka. Aktor zamieścił na Instagramie zdjęcie z planu, na którym wreszcie możemy zobaczyć serialową Martę.

Dominika Ostałowska wraca do „M jak miłość”

Marta Mostowiak od dłuższego czasu właściwie nie pojawiała się w „M jak miłość”. Fani byli przekonani, że aktorka odejdzie. Ona sama informowała, że nie wie jeszcze, kiedy sympatyczna pani prawnik powróci do serialu, choć zaprzeczała, by zależało jej na odejściu z „Emki”. – Nie, nie poprosiłam o to, aby Marty już nie było – mówiła w rozmowie z Plejadą.

Powrót Dominiki Ostałowskiej na plan „M jak miłość” to spora niespodzianka dla fanów serialu. Przypomnijmy, że w powakacyjnej serii czeka ich jeszcze jedno zaskoczenie: nowa czołówka z piosenką zaśpiewaną przez Barbarę Kurdej-Szatan.

Nowa czołówka "M jak miłość" już po wakacjach

RadioZET.pl/SA