Zamknij

"M jak miłość": zaskakująca prawda o biologicznej matce Janka

Redakcja
29.12.2017 11:35
Tomas Kollarik
fot. screen YouTube

Cały czas trwa przerwa w emisji "M jak miłość", spowodowana świątecznymi i sylwestrowymi zmianami w programie. Tymczasem fani oczekują kolejnych odcinków, a wydarzy się w nich wiele. W drugim odcinku, już po powrocie serialu, na jaw wyjdzie prawda o biologicznej matce Janka.

Jeszcze 1 i 2 stycznia 2018 to dni, w których fani "M jak miłość" nie zobaczą swojego ulubionego serialu. Produkcja wraca na antenę dopiero 8.01. Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać tego, co przyniosą kolejne odcinki sagi, mamy kilka informacji o nadchodzących wydarzeniach w serialu. Co czeka bohaterów?

Okazuje się, że będziemy świadkami zaskakującego zwrotu akcji. W odcinku, który wyemitowany zostanie 9 stycznia (1344), Ula opowie Ewie o biologicznej matce Janka. Zdradzi, że prawdopodobnie jest to aktorka, która dawniej była jedną z największych gwiazd łódzkich teatrów. Ula pojedzie do Łodzi, by przekonać się, jaka jest prawda. Dotrze tam do garderobianej, która pomoże jej się wszystkiego dowiedzieć.

Ula dojdzie do wniosku, że matką Janka jest Weronika Sobańska, która była w ciąży, jednak zerwała zaręczyny i nagle bez słowa wyjechała za granicę.

Ewa doradzi Uli, by o wszystkim opowiedziała Jankowi, a ten znajdzie już sposób, by odnaleźć matkę. Jak to się rozwinie? To już w kolejnych odcinkach "M jak miłość' po świąteczno-noworocznej przerwie.

RadioZET.pl/Fakt/SA