Zamknij

M jak miłość. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) wraca do Polski!

Redakcja
05.12.2017 09:30
M jak miłość. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) wraca do Polski!
fot. YouTube/M jak miłość

„M jak miłość" – co wydarzy się w 1335. odcinku? Asia przyjedzie do Polski!

M jak miłość. 1335. odcinek. Streszczenie

Scenarzyści „M jak miłość" zadbali o to, by widzowie znów poczuli dużo emocji. W 1335. odcinku na kilka dni do Polski przyjedzie Asia, która poprosi Jakuba o spotkanie. Wdowa zdradzi policjantowi, że chce wrócić z dziećmi do Polski, nie będzie jednak pewna, czy będą one tu bezpieczne. Jakub powie jej, że nikomu z rodziny nie powinno już nic grozić – Głowacki chciał odegrać się za brata i to zrobił.

Zobacz także

W tym czasie Jacek spotka się z Agnieszką. Między tą dwójką dojdzie do nieśmiałego pocałunku, jednak romantyczne chwile przerwie płacz Helenki.

Czy Jakub zapomni w końcu o wyrzutach sumienia i będzie dalej pracować w CBŚ? Czy Agnieszce uda się ułożyć życie obok Jacka? 1335. odcinek „M jak miłość" już we wtorek, 5 grudnia punktualnie o godzinie 20.50.

Aktorzy, którzy pojawią się w 1335. odcinku „M jak miłość": Julita Fabiszewska (Paulina), Joanna Sydor (Teresa), Katarzyna Cichopek (Kinga), Barbara Kurdej-Szatan (Joanna), Marcin Mroczek (Piotrek), Mikołaj Roznerski (Marcin), Magdalena Walach (Agnieszka), Jan Wieczorkowski (Jacek), Katarzyna Grabowska (Olga), Ina Sobala (Agnieszka).

RadioZET.pl/SI