Zamknij

M jak miłość. Paweł uderzy Kingę [WIDEO]

Redakcja
15.01.2018 15:45
M jak miłość. Paweł uderzy Kingę [WIDEO]
fot. M jak miłość

Co wydarzy się w 1342. odcinku „M jak miłość"? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie dla miłośników najpopularniejszego polskiego serialu.

M jak miłość. Odcinek 1342. Streszczenie

Paweł przygotowuje się do rozprawy rozwodowej. Nie może jednak pozbierać myśli – znów sięga po alkohol. Pod wpływem alkoholu próbuje pocałować Teresę, która wcale nie jest zachwycona z przypływu uczuć dawnego ukochanego. Kinga i Piotrek nie mogą znieść tego, że Paweł stacza się na dno i jak gdyby nigdy nic niszczy sobie życie.

Zobacz także

Podczas kłótni Paweł traci cierpliwość i niechcący uderza bratową w twarz. Julka ma już dość humorów szefa i tego, że musi pracować za niego – po kolejnej kłótni decyduje się złożyć wymówienie. 

Czy Pawłowi uda się pokonać nałóg? Czy ułoży sobie życie na nowo? Przekonamy się już niedługo.

Ale to nie koniec kłótni. Werner kolejny raz ściera się w kancelarii z Jakubczykiem.

Zobacz także

Przypomnijmy: pierwszy odcinek „M jak miłość" widzowie obejrzeli w TVP2 4 listopada 2000 roku. Jak wynika z ostatnich analiz, „M jak miłość" – mimo dużej konkurencji – od lat pozostaje najchętniej oglądanym serialem w Polsce i jedną z najpopularniejszych produkcji w ogóle.

1342. odcinek „M jak miłość" już w poniedziałek 15 stycznia o godzinie 20.50 w TVP2. Tradycyjnie po emisji odcinka widzowie będą mogli zobaczyć kulisy powstawania serialu.

RadioZET.pl/SI