Zamknij

M jak miłość. 1371. odcinek. Streszczenie

Redakcja
08.05.2018 11:04
M jak miłość
fot. TVP2/Facebook

„M jak miłość” — 1371. odcinek już 8 maja. Co się wydarzy? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie dla wszystkich osób, które nie będą mogły zobaczyć odcinka w telewizji.

M jak miłość. 1371. odcinek. Streszczenie

Paweł rozpoczyna pracę w firmie Kaliny. Nowa szefowa przedstawia mu Katię, dziewczynę, która szuka mężczyzny, z którym chce zawrzeć fikcyjny ślub, aby pozostać w Polsce. Paweł czuje, że może chodzić o niego. Chłopak będzie w szoku. Ale Kalina nie ustąpi — w ten sposób Katia będzie mogła zostać w Polsce, a Paweł będzie miał okazję na dodatkowy zarobek. Czy przyjmie propozycję dziewczyn? Jest to bardzo prawdopodobne, bo, jak wiadomo, po rozstaniu z Alą Paweł cierpi na brak pieniędzy i uczuć. A ich zastrzyk na pewno by mu się przydał.

Zobacz także

Filarska podejrzewa, że Kinga może być w trzeciej ciąży — jej córka źle się czuje. Starski w końcu zdradza Rogowskiej, że łączą ich relacje rodzinne — są kuzynami. Teresę odwiedza w bistro nowy adorator: Górecki.

1371. odcinek serialu „M jak miłość” już we wtorek, 8 maja, o godzinie 20.50 w TVP2. Tuż po emisji odcinka widzowie będą mogli zobaczyć kulisy serialu.

RadioZET.pl/SI