Zamknij

M jak miłość. Ala będzie miała dziecko z innym mężczyzną!

Redakcja
04.10.2017 09:38
M jak miłość. Ala będzie miała dziecko z innym mężczyzną!
fot. Facebook

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. O tym, że małżeństwo Ali i Pawła wisi na włosku, było wiadomo już od dawna. Kryzys spotęgował oczywiście także przyjazd Teresy, która wróciła do Warszawy po 10 latach. Teraz okazuje się jednak, że to Alicja ma coś za uszami!

Jak informuje „Świat Seriali", Ala zajdzie w ciąże – i nie będzie to dziecko Pawła. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformuje tajemniczego Marka. Na podstawie zdjęcia USG lekarka oceni, że do zapłodnienia doszło 5 tygodni wcześniej, a więc podczas służbowego wyjazdu Zduńskiej. Ala na razie nie przyzna się Pawłowi do zdrady. Co więcej – ten sam będzie namawiał ją na dziecko.

Zobacz także

Jak rozwiąże się ten wątek? To wydaje się oczywiste – Zduńscy się rozstaną, co podyktowane będzie tym, że Olga Frycz jakiś czas temu zdecydowała się pożegnać z serialem. Aktorkę będziemy mogli oglądać w „M jak miłość" jeszcze zaledwie przez kilka tygodni. Później Paweł będzie musiał ułożyć sobie życie na nowo. Czy u boku pięknej Teresy? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że stara miłość nie rdzewieje – może więc faktycznie coś jest na rzeczy?

Zobacz także

RadioZET.pl/SI