Zamknij

Nowa Małgosia w „M jak miłość”!

Redakcja
29.03.2018 09:38
Ola Gintrowska
fot. Wikipedia

Aleksandra Gintrowska zagra nową Małgosię w serialu „M jak miłość”. Jak informuje serwis superseriale.se.pl, aktorka dołączy do obsady serialu w 1366. odcinku.

M jak miłość. Aleksandra Gintrowska zagra Małgosię

Aleksandra Gintrowska zagra nową Małgosię w „M jak miłość”. Nie zastąpi jednak Joanny Koroniewskiej w roli córki Barbary i Lucjana, która wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Nowa Małgosia będzie bowiem zupełnie nową postacią. Aleksandra Gintrowska po raz pierwszy pojawi się w serialu „M jak miłość” w 1366. odcinku, czyli w poniedziałek, 16 kwietnia 2018 roku. Nowa Małgosia będzie koleżanką Ani z redakcji. Jak dodaje serwis serialowy „Super Expressu”, dziewczyna szybko skradnie serce Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski).

Zobacz także

Warto przypomnieć, że Aleksandra Gintrowska, siostrzenica Przemysława Gintrowskiego, zyskała sławę po udziale w krajowych eliminacjach do Eurowizji w 2016 roku. Wtedy też zaprezentowała w stroju syreny piosenkę „Missing”. Piosenka co prawda nie spodobała się zbytnio melomanom, ale za to stała się hitem internetu — oczywiście w dość negatywnym kontekście.

aleksandra gintrowska

Ola Gintrowska wzięła także udział w 8. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ostatecznie zajęła ósme, ostatnie miejsce z najmniejszą w historii programu liczbą 122 punktów (ani razu nie dostała 10 punktów od żadnego z jurorów, w żadnym z odcinków nie zajęła też żadnego z trzech pierwszych miejsc). Niedawno aktorka dołączyła także do obsady serialu „Pierwsza miłość”.

RadioZET.pl/SI