Zamknij

M jak miłość. Andrzej Młynarczyk (Tomek Chodakowski) odszedł z serialu. Czy żałuje?

Redakcja
22.02.2018 15:45
Andrzej Młynarczyk
fot. Eastnews

We wrześniu 2017 roku Andrzej Młynarczyk odszedł z serialu „M jak miłość", gdzie wcielał się w postać Tomka Chodakowskiego. Śmierć tego bohatera była ogromnym ciosem dla miłośników popularnej produkcji. Czy aktor żałuje odejścia z serialu?

Andrzej Młynarczyk odszedł z M jak miłość. Jak to komentuje?

Andrzej Młynarczyk, który przez dziesięć lat wcielał się w „M jak miłość" w Tomka Chodakowskiego, we wrześniu 2017 roku zdecydował się odejść z ulubionego serialu Polaków. Niedługo będziemy mogli oglądać go w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wielu fanów zastanawia się jednak, czy popularny aktor nie odczuwa żalu po odejściu z „M jak miłość".

– Nie. To było też wyjście takie też trochę zawodowe, trochę rozsądkowo-zawodowe. Raczej to było podejście od tej strony zawodowej" – powiedział aktor serwisowi party.pl podczas rozmowy na na planie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Andrzej Młynarczyk opowiedział także o medialnym echu, które wywołała śmierć serialowego Tomka Chodakowskiego.

Zobacz także

– Z racji tego, że ja jakoś specjalnie nie śledzę aż tak mocno, bo mam wiele innych zajęć, to zauważyłem, że rzeczywiście zrobił się ruch. Zrobił się ruch w internecie i w ogóle takie zamieszanie w prasie z racji tego odejścia. I to była taka mieszanka uczuć. Było w tym coś bardzo serdecznego, takiego przyjemnego, że czułem od ludzi, od widzów wielką sympatię. I to było coś przyjemnego, że po tym czasie tych dziesięciu lat grania jest to docenienie i oni lubią tę postać. To było też odejście takie gwałtowne, od razu ja się zdecydowałem i powiedziałem: "no to zamykamy ten wątek" – przyznał Młynarczyk w rozmowie z Party.

Przypomnijmy, że Andrzej Młynarczyk przygotowuje się do ślubu. Aktor ponoć bardzo mocno przeżywa to wyjątkowe wydarzenie w swoim życiu.

RadioZET.pl/SI/party.pl