Zamknij

Nowy aktor w „M jak miłość". Sporo namiesza w życiu Mostowiaków!

Redakcja
18.01.2018 19:11
Nowy aktor w „M jak miłość". Sporo namiesza w życiu Mostowiaków!
fot. Facebook

„M jak miłość" – czas na zmiany! W obsadzie pojawi się sporo nowych twarzy! 

M jak miłość. Arkadiusz Smoleński w obsadzie

Trwa rewolucja w „M jak miłość". Od niedawna Ewa Kasprzyk wciela się w rolę matki Janka (Tomáš Kollárik). W miejscu Natalki pojawiła się tez nowa policjantka – Sonia Krawczyk (Barbara Wypych), którą zatrudnił Staszek Popławski (Sławomir Holland) w miejscu Natalki (Marcjanna Lelek).

Wiadomo także, że do obsady serialu dołączy również Arkadiusz Smoleński, który wcieli się w Bartka, mężczyznę, który właśnie wyszedł z więzienia, a prywatnie jest bratem Andrzejka (Tomasz Oświeciński).

Arkadiusz Smoleński jest laureatem programu telewizyjnego „Debiut" w 2003 roku w Polsacie. Na koncie ma udział w wielu różnych produkcjach telewizyjnych. Ostatnio można było oglądać go m.in. w serialu „Barwy szczęścia", gdzie wcielił się w dziennikarza Michała Poleskiego.

 

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek „M jak miłość" można było obejrzeć 4 listopada 2000 roku. Wtedy widzowie poznali Barbarę i Lucjana – seniorów rodu Mostowiaków i ich dzieci – Marysię, Martę, Małgosię i Marka. Od tego czasu produkcja cieszy się ogromną popularnością telewidzów i rokrocznie wygrywa w kategorii najchętniej oglądanych polskich seriali w telewizji, daleko w tyle zostawiając propozycje konkurencji.

RadioZET.pl/SI