Zamknij

M jak miłość. Czy Asia przeżyje próbę samobójczą? Już wiadomo

Redakcja
08.12.2017 15:10
M jak miłość. Czy Asia przeżyje próbę samobójczą? Już wiadomo
fot. ons.pl

Jak dalej potoczą się losy Asi w serialu „M jak miłość"? Czy bohaterka przeżyje próbę samobójczą? Barbara Kurdej-Szatan uchyliła rąbka tajemnicy.

O tym, że Asia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie próbowała popełnić samobójstwo w „M jak miłość", wiadomo już od jakiegoś czasu. Ale dopiero teraz piękna aktorka zdradziła, czy uda jej się przeżyć.

– Teraz z powrotem pracuje na planie. W styczniu mam więcej dni zdjęciowych, więc wątek Joasi się ponownie rozwinie, trochę się pozmienia u niej i na pewno będzie bardziej optymistycznie. Wyszła z opresji, bo chciała przecież popełnić samobójstwo, ale teraz już idzie ku dobremu – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z jastrząbpost.pl.

Dlaczego scenarzyści rozwiązali wątek w ten sposób?

– Asia wyjechała z dziećmi do Francji, aby nie przebywać w mieszkaniu, w którym wszystko jej przypomina Tomka, a moja nieobecność była spowodowana tym, że za dużo było w serialu żałoby. Wiadomo – zmarł pan Witold Pyrkosz, tutaj też musiał odbyć się pogrzeb i za smutno po prostu było. Więc żeby nie pokazywać zbyt dużo tej żałoby to myśmy wyjechali. I też dlatego, że robiłam musical Chicago w Krakowie, wiec reżyser zgodził się na to i tak się wszystko złożyło po prostu – opowiedziała o swojej bohaterce aktorka w rozmowie z serwisem.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI/jastrząbpost.pl