Zamknij

M jak miłość. Asia dostanie dom po Tomku

Redakcja
22.02.2018 10:21
Barbara Kuredej-Szatan
fot. Eastnews

„M jak miłość”. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach ulubionego serialu Polaków. Okazuje się, że Asia dostanie dom w spadku. Posiadłość należała wcześniej... do Tomka.

M jak miłość. Asia dostanie spadek

Jak informuje „Świat Seriali”, Asia dostanie w spadku dom, który wcześniej Tomek dostał po niejakim Uklańskim. Okazuje się, że przed laty policjant uratował mu życie — dlatego też mężczyzna zdecydował się zapisać Chodakowskim w testamencie domek na obrzeżach Warszawy, przy ulicy Wietrznej.

Zobacz także

Szczęście Asi nie będzie trwało jednak długo. Okaże się, że dom, który dostanie w spadku po rodzinie Tomka, jest straszną ruderą. Podczas zwiedzania domu Wojtuś zobaczy wałęsającego się psa, którego będzie chciał zabrać ze sobą. Asi ten pomysł się nie spodoba, ale zmieni zdanie, gdy zobaczy łzy w oczach chłopca. Karmel, bo tak Wojtuś nazwie psa, pojedzie z nimi do domu.

Przypomnijmy, że Tomek Chodakowski (w którego wcielał się Andrzej Młynarczyk) zmarł w odcinku „M jak miłość” wyemitowanym 11 września 2017 roku. Aktor grał w ulubionym serialu przez dziesięć lat. Nic dziwnego, że wiadomość o śmierci policjanta zelektryzowała widzów.

RadioZET.pl/SI