Zamknij

M jak miłość. Ewa oskarżona o molestowanie

Redakcja
06.02.2018 11:00
M jak miłość. Ewa oskarżona o molestowanie
fot. Facebook

„M jak miłość”. Odcinek 1349 już we wtorek, 6 lutego.  Co się wydarzy? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie dla fanów serialu.

M jak miłość. Odcinek 1349. Streszczenie

Ewa odrzuca na uczelni pracę magisterką swojego studenta — Wojtka Redy. Twierdzi, że chłopak dopuścił się plagiatu. Reda planuje zemstę — oskarża Ewę o molestowanie. Prorektor sugeruje, żeby po tej aferze Ewa na chwilę znikła z uczelni. Podobne zdanie będzie miała jej koleżanka Alicja. Ewa nie będzie mogła poradzić sobie z tą sytuacją i jawną niesprawiedliwością.

Zobacz także

Ula znów zaprasza do siedliska ojca Janka, tym razem z okazji imienin jego żony Moniki. Janek zdobywa adres swojej biologicznej matki — Weroniki Sobańskiej — i w końcu postanawia ją odwiedzić.

Zobacz także

Sonia coraz lepiej radzi sobie na komisariacie. W oko wpada jej Janek. Chce spotkać się z nim w klubie, ale młody policjant odmawia. Czy Ula może czuć się zagrożona?

Odcinek 1349. „M jak miłość” już we wtorek, 6 lutego, tradycyjnie o godzinie 20.50. Po nim widzowie będą mogli zobaczyć kulisy serialu, z których dowiedzą się jeszcze więcej o życiu Mostowiaków, ich przyjaciół i wrogów.

RadioZET.pl/SI