Zamknij

M jak miłość. Jowita Budnik odchodzi z serialu

Redakcja
04.04.2018 09:04
Serial M jak miłość
fot. Facebook

„M jak miłość” — smutne wiadomości dla fanów serialu. Jak poinformował „Super Express”, z produkcją pożegnała się Jowita Budnik, która wcielała się w Teresę Zarzycką, matkę Franka i teściową Natalki.

M jak miłość. Jowita Budnik odchodzi z serialu

Teresa Zarzycka wyprowadziła się z Grabiny i już nigdy nie zobaczymy jej na ekranie TVP2 — czytamy w serwisie poświęconym serialom internetowego wydania dziennika „Super Express”. To nie pierwsze głośne odejście z „M jak miłość” — jakiś czas temu z produkcją pożegnali się m.in. Piotr Nerlewski, który grał Franka, czy Olga Frycz, która wcielała się w postać Ali Zduńskiej.

Zobacz także

Choć Jowita Budnik ma na koncie wiele ciekawych ról filmowych, nie zamierza rezygnować z udziału w serialach. Choć — jeśli wierzyć doniesieniom „Super Expressu” — w „M jak miłość” już jej nie zobaczymy, to już niedługo będzie można oglądać ją w serialu TVN „Na Wspólnej”.

Jowita Budnik
fot. Jowita Budnik odchodzi z M jak milosc

Aktorka wcieli się w Alicję Radzikowską, którą Roman (Waldemar Obłoza) w imieniu brata zaprosi na randkę do bistra Ziębów. Na miejscu okaże się, że Ala i Hoffer się znają. Jowitę Budnik będzie można oglądać także w nowym filmie Kingi Dębskiej „Zabawa, zabawa”, którego premiera zaplanowana jest na 2019 rok.

RadioZET.pl/SI