Zamknij

M jak miłość. Julia Wróblewska (Zosia) odchodzi z serialu?

Redakcja
28.02.2018 08:38
Julia Wróblewska
fot. Facebook

„M jak miłość”. Mamy niedobre wiadomości dla fanów Zosi (Julia Wróblewska). Rezolutna nastolatka znika z serialu. Nie wiadomo jeszcze, na jak długo!

M jak miłość. Julia Wróblewska odchodzi z serialu?

Jak informuje „Świat Seriali”, już niedługo Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wróci do Polski, jednakże będzie jej towarzyszył tylko Wojtuś (Feliks Matecki), natomiast Zosia (Julia Wróblewska) zostanie we Francji. Na jak długo? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo jedynie, że ambitna nastolatka w kraju nad Sekwaną zdecyduje się pisać międzynarodową maturę.

Czy Julia Wróblewska odejdzie z serialu „M jak miłość”, czy to jedynie przerwa?

— Tego nie mogę powiedzieć niestety, bo jak wiadomo, teraz wyjechałyśmy do Francji i zdradziłabym, czy wrócimy, czy nie, a tego niestety nie mogę zdradzić — wyjaśniła młoda aktorka w rozmowie z Jastrząbpost.

Zobacz także

Przypomnijmy, że Julia Wróblewska bierze udział w najnowszej edycji programu „Agent Gwiazdy” — być może właśnie z tego powodu jej obecność w serialu została ograniczona. Czy Zosia wróci do Polski? Czas pokaże.

Przypomnijmy, że Julia Wróblewska karierę aktorską zaczęła w wieku 6 lat w komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj”, a od 2007 roku widzowie serialu „M jak Miłość” mogą ją oglądać w roli Zosi.

RadioZET.pl/SI