Zamknij

M jak miłość. Co dalej z Justyną? Już wiadomo

Redakcja
06.12.2017 21:36
M jak miłość. Co dalej z Justyną? Już wiadomo

Już wiadomo, jak dalej potoczą się losy Justyny w „M jak miłość". Uchylamy rąbka tajemnicy!

M jak miłość. Justyna wyjedzie za granicę

O tym, że Olga Kalicka chce pożegnać się z „M jak miłość", plotkowano już od kilku miesięcy. Teraz portale serialowe poinformowały, że bardzo prawdopodobne, że młoda aktorka zrobi sobie dłuższą przerwę od gry w „M jak miłość".

W 1339. odcinku „M jak miłość" Justyna zdradzi podczas przesłuchania, że ostatni raz widziała Maćka, gdy kłócił się z Frankiem pod jego domem. Pełna strachu spakuje się i wyjedzie za granicę. Co prawda nie wiadomo jeszcze, gdzie dokładnie zamieszka, ale jedno jest pewne: przez jakiś czas Olgi na pewno w serialu nie zobaczymy.

Odcinek, w którym Justyna będzie przesłuchiwana przez policję, zostanie wyemitowany 19 grudnia 2017 roku.

Warto przypomnieć, że z serialem pożegnała się ostatnio Olga Frycz. Aktorka zdecydowała o odejściu z „M jak miłość" na początku tego roku. Scenarzyści zadecydowali więc, że grana przez nią bohaterka Ala rozwiedzie się z Pawłem (Rafał Mroczek).

Czy Olga także zdecydowała się pożegnać z produkcją na zawsze? Aktorka na razie nie potwierdziła tych informacji. Fani na pewno mają więc nadzieję, że Justyna wróci jeszcze do Grabiny. Czy tak będzie? Czas pokaże.

RadioZET.pl/SI