Zamknij

M jak miłość. Nowa bohaterka w serialu. Gra ją Karolina Sawka!

Redakcja
21.03.2018 14:47
Karolina Sawka
fot. Eastnews

W 1365. odcinku „M jak Miłość” pojawi się nowa bohaterka: Kalina. Młoda, śliczna dziewczyna, która będzie miała dług do spłacenia wobec Pawła. Jak skończy się ta znajomość?

M jak miłość. Karolina Sawka w serialu

Jak poinformował „Świat Seriali”, w 1365. odcinku „M jak miłość” Paweł będzie miał wypadek samochodowy. A wszystko przez staruszka, który niespodziewanie wbrew przepisom wejdzie prosto pod koła bliźniaka. Paweł natychmiast skręci i wpadnie na wypełniony gruzem kontener, w wyniku czego zostanie uwięziony w zmiażdżonym samochodzie. Na szczęście jego życiu nie będzie zagrażało niebezpieczeństwo, choć jego stan będzie bardzo poważny.

Zobacz także

W szpitalu przy Pawle będzie czuwała oczywiście Julka. Ale nie tylko — przy jego łóżku pojawi się także Kalina Marczewska, wnuczka staruszka, która podziękuje mu za to, że de facto Paweł uratował życie jej dziadka, sam ryzykując swoje życie.

W Kalinę wcieli się Karolina Sawka, niezapomniana Nelly Rawlison w ekranizacji książki „W pustyni i w puszczy”. Za rolę tę otrzymała nagrody na festiwalach Ale Kino! (2001) w Poznaniu, Giffoni Film Festival (2001) we włoskim mieście Giffoni oraz na XVIII Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży w Moskwie (2002).

Jak dziś wygląda dawna aktorka dziecięca? Jej najnowsze zdjęcia można oglądać oczywiście na Instagramie.

RadioZET.pl/SI