Zamknij

M jak miłość. Kinga Zduńska (Kasia Cichopek) w trzeciej ciąży

Redakcja
14.05.2018 09:36
M jak miłość. Kinga Zduńska (Kasia Cichopek) w trzeciej ciąży
fot. Instagram

To już pewne – Kinga Zduńska, bohaterka „M jak miłość”, w którą wciela się Kasia Cichopek, zajdzie w trzecią ciążę. Szczęśliwą nowinę potwierdziła aktorka na Instagramie.

M jak miłość. Kinga Zduńska (Kasia Cichopek) w trzeciej ciąży

Dobre wiadomości dla fanów „M jak miłość” i związku Kingi i Piotra Zduńskich (Kasia Cichopek i Marcin Mroczek). Serialowa para wkrótce doczeka się trzeciego dziecka.

O tym, że Kinga doskonale odnajduje się w roli mamy, wiadomo nie od dzisiaj. A Piotrek jakiś czas temu przebąkiwał, że rodzina mogłaby się powiększyć. Teraz już wiadomo – mimo wcześniejszych problemów zdrowotnych Piotra Kindze uda się zajść w trzecią ciążę.

Dobrą nowinę Kinga przekaże ukochanej babci męża Barbarze Mostowiak (Teresa Lipowska), która na wiadomość o kolejnym wnuczku zareaguje z wielką radością. Kinga poprosi ją także, by przeniosła się na Deszczową i pomogła w opiece nad naleństwem.

Warto przypomnieć, że Kinga Filarska poznała Piotra Zduńskiego w liceum w Gródku. Chodzili do tej samej klasy. Rodzice dziewczyny początkowo nie akceptowali tego związku. Sytuacja zmieniła się, gdy Kinga uległa groźnemu wypadkowi, a jej rodzice zobaczyli, jak Piotr czule opiekuję się ich ukochaną jedynaczką. Para doczekała się dwojga dzieci — Magdaleny, którą wszyscy nazywają Lenką, i małego Mikołaja. Teraz przed nimi kolejne wyzwanie związane z narodzinami trzeciego potomka.

RadioZET.pl/SI