Zamknij

M jak miłość. Jedna z głównych bohaterek w ciąży!

Redakcja
06.02.2018 09:25
M jak miłość. Jedna z głównych bohaterek w ciąży!
fot. www.m-jak-milosc.pl/Max Film

M jak miłość. Już niedługo Kinga zajdzie w trzecią ciążę.

M jak miłość. Kinga Zduńska w ciąży

Dobre wiadomości dla fanów „M jak miłość” i związku Kingi i Piotra Zduńskich (Kasia Cichopek i Marcin Mroczek). Jak informuje serwis „Super seriale”, serialowa para wkrótce doczeka się trzeciego dziecka.

Zobacz także

O tym, że Kinga doskonale odnajduje się w roli mamy, wiadomo nie od dzisiaj. A Piotrek jakiś czas temu przebąkiwał, że rodzina mogłaby się powiększyć. Teraz już wiadomo — Kinga zajdzie w trzecią ciążę i urodzi dziecko.

Zobacz także

Radosną nowinę Kinga przekaże ukochanej babci męża Barbarze Mostowiak (Teresa Lipowska), która na wiadomość o kolejnym wnuczku zareaguje z wielką radością. Kinga poprosi ją także, by przeniosła się na Deszczową i pomogła w opiece nad maluszkiem.

Przypomnijmy, że Kinga Filarska poznała Piotra Zduńskiego w liceum w Gródku. Chodzili do tej samej klasy. Rodzice dziewczyny początkowo nie akceptowali tego związku. Sytuacja zmieniła się, gdy Kinga uległa groźnemu wypadkowi, a jej rodzice zobaczyli, jak Piotr czule opiekuję się ich ukochaną jedynaczką. Para doczekała się dwojga dzieci — Magdaleny, którą wszyscy nazywają Lenką, i małego Mikołaja. Teraz przed nimi kolejne wyzwanie związane z narodzinami trzeciego potomka.

RadioZET.pl/SI