Zamknij

Aktorka zniknie z „M jak miłość". Już wiadomo, co dalej z Natalką!

Redakcja
14.11.2017 08:41
Aktorka zniknie z „M jak miłość". Już wiadomo, co dalej z Natalką!
fot. Facebook

Jakiś czas temu w „Świecie Seriali" można było przeczytać, że Marcjanna Lelek (czyli serialowa Natalka) już niedługo zniknie z „M jak miłość". Wiadomo już, jak potoczą się dalsze losy tej postaci. Na szczęście – wiadomości są dobre!

Wiadomo na pewno, że pani policjant i jej ukochany Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) po ślubie wyjadą w góry. Mężczyzna rozpocznie tam pracę w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Bieszczadach. Ponieważ od jakiegoś czasu wiadomo, że Piotr Nerlewski rezygnuje z gry w serialu, pojawiły się plotki, że może i Marcjanna Lelek, śladem wielu innych gwiazd (także np. Olgi Frycz czy Małgorzaty Kożuchowskiej), zdecydowała się odejść z produkcji. Jednak nic bardziej mylnego! W wywiadzie dla portalu Party.pl młoda aktorka zdradziła, że po wielu latach gry w serialu nie planuje się z nim definitywnie pożegnać. Widzowie muszą jednak liczyć się z tym, że przez kilka miesięcy nie zobaczą Marcjanny na ekranie.

Zobacz także

– (...) Franek dostał tam pracę i młodzi z córeczką się przeprowadzą. Jak wiadomo, Piotrek Nerlewski odchodzi z serialu, dlatego wszyscy czekamy na scenariusze i to, co będzie dalej. Natalka na jakiś czas zniknie, a ja będę mieć przerwę kilka miesięcy w graniu w „M jak miłość”. Ale spokojnie, nie słyszałam, żebym miała tracić pracę – powiedziała Marcjanna Lelek w rozmowie z Party.pl, co na pewno uspokoiło wielu fanów „M jak miłość" i miłośników gry aktorki.

RadioZET.pl/SI/Świat Seriali