Zamknij

M jak miłość. Odcinek 1355. Streszczenie

Redakcja
27.02.2018 10:35
Barbara Mostowiak
fot. TVP2

„M jak miłość”. Odcinek 1355. — co wydarzy się w najbliższym odcinku? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie dla miłośników serialu.

M jak miłość. Odcinek 1355. Streszczenie

Julka chce zbliżyć się do Jakuba, ale nadal czuje słabość do Zduńskiego. Pawłowi jednak nie w głowie amory — wciąż sięga po alkohol po rozstaniu z Alą. Rogowski boi się o Barbarę — po tym, jak u seniorki zdiagnozowano depresję.

Starski decyduje się na operację kręgosłupa w szwajcarskiej klinice. Przed wyjazdem żegna się z Marią.

Zobacz także

Ula i Sonia znów spotykają się z Dawidem, chłopakiem, którego poznały niedawno w klubie, i w końcu wpadają na pomysł, jak natręta odstraszyć.

Sobańska obawia się za to, że Ula i Janek to niebezpieczni oszuści... i wynajmuje detektywa, by młodą parę odnalazł.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się 4 listopada 2000 roku. Wtedy telewizyjna Dwójka wyemitowała pierwszy odcinek serialu przedstawiającego zawiłe losy rodziny Mostowiaków. Początkowo fabuła koncentrowała się głównie na perypetiach dzieci Lucjana i Barbary: pielęgniarki Marysi, sędziny Marty, sprawiającego kłopoty Marka i najmłodszej córki — Małgosi. Potem pojawiło się mnóstwo nowych bohaterów, a akcja powoli przesuwała się z rodzinnej Grabiny i Gródka także do Warszawy, gdzie osiadła duża część potomków Mostowiaków.

RadioZET.pl/SI