Zamknij

M jak miłość. Odcinek 1357. Streszczenie

Redakcja
06.03.2018 10:18
M jak miłość
fot. TVP2/Facebook

„M jak miłość” — co wydarzy się w 1357. odcinku, który TVP2 wyemituje 6 marca? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie dla miłośników serialu.

M jak miłość. Odcinek 1357. Streszczenie

Marcin po ataku Skalskiego dochodzi do siebie, a Iza decyduje się wyrzucić obu mężczyzn z domu. Na ulicy jednak znów zaczynają ze sobą walczyć i w finale na miejsce musi przyjechać policja.

Ewa wciąż ma problemy na uczelni przez Wojtka Redę. Sytuacja z plagiatem zdaje się nie mieć końca.

Barbara ciągle ma depresję, ale nie chce poddać się leczeniu…

Detektyw, którego wynajęła Sobańska, przekazuje jej informacje o tożsamości Uli i Janka — w tym datę urodzin Morawskiego. Policjant jest przekonany, że jego matka w końcu domyśliła się, kim dla niej jest.

Uwaga! 6 marca TVP2 wyemituje dwa odcinki kulis serialu — zarówno przed odcinkiem 1357., jak i po nim. Warto więc zagospodarować sobie trochę więcej czasu na obejrzenie serialu.

Zobacz także

Przypomnijmy, że przygoda Polaków z serialem „M jak miłość” zaczęła się 4 listopada 2000 roku. Wtedy TVP2 wyemitowała 1. odcinek serialu przedstawiającego zawiłe losy rodziny Mostowiaków. Początkowo fabuła koncentrowała się głównie na perypetiach dzieci Lucjana i Barbary: pielęgniarki Marysi, sędziny Marty, sprawiającego kłopoty Marka i najmłodszej córki — nieporadnej życiowo Małgosi. Potem pojawiło się mnóstwo nowych bohaterów, a akcja powoli przesuwała się z rodzinnej Grabiny i Gródka także do Warszawy, gdzie osiadła duża część potomków Mostowiaków oraz ich przyjaciół, a także wrogów.

RadioZET.pl/SI