Zamknij

Wpadka w „M jak miłość"! Ten aktor grał już kogoś innego!

Redakcja
17.11.2017 11:30
Wpadka w „M jak miłość"! Ten aktor grał już kogoś innego!
fot. http://mjakmilosc.vod.tvp.pl/

Niby szczegół, ale wierni fani „M jak miłość" na pewno pamiętają – Marek Lewandowski, którego będziemy wkrótce w „M jak miłość" w roli ojca Janka (Tomáš Kollárik), grał już w „M jak miłość", ale... kogo innego.

Aktor pojawił się w serialu równo siedem lat temu – grał wówczas Jana Orskiego, prezesa wielkiej firmy kanadyjskiej, która wchodziła na polski rynek. Co prawda – jak czytamy w „Świecie Seriali –  postać ta pojawiła się w jednym odcinku (723. odcinek), ale mimo wszystko scenarzyści nie powinni pozwolić sobie na takie potknięcia.

W drugiej więc już roli w najpopularniejszym serialu Marek Lewandowski zagra Przemysława Morawskiego, ojca Janka. Mężczyzna pojawi się w siedlisku – chłopak nie będzie jednak zadowolony z tej wizyty, bo ojciec przedstawi całej rodzinie Mostowiaków swoją nową, bardzo młodą żonę, która – jak się dodatkowo okaże – spodziewa się dziecka. Janek doczeka się więc rodzeństwa.

Marka Lewandowskiego zobaczymy po raz pierwszy w nowej rol 20 listopada. Ponoć nie będzie to jedynie krótki epizod i ojciec Janka zostanie w życiu Mostowiaków na dłużej.

RadioZET.pl/SI/Swiat Seriali