Zamknij

M jak miłość. Paweł kompletnie się załamie. Co dalej z jego życiem?

Redakcja
09.11.2017 10:21
M jak miłość. Paweł kompletnie się załamie. Co dalej z jego życiem?
fot. Facebook

Co ciekawego czeka nas w zbliżających się odcinkach „M jak miłość"? Paweł kompletnie się załamie, gdy dowie się, że Ala zdradziła go i spodziewa się dziecka z innym mężczyzną. Zduński będzie topił smutki w alkoholu, co nie spodoba się jego przyjaciołom i rodzinie. Szczególnie że mężczyzna narobi sobie przez to kłopotów.

W 1331. odcinku „M jak miłość" Paweł po rozstaniu z Alą nie będzie radził sobie w pracy. Zduński zostawi otwarte biuro i pójdzie napić się alkoholu w Bistro za Rogiem. Przyjaciółki będą chciały mu pomóc. Pomocną dłoń poda także Marysia, która dowie się o wszystkim od Ali. Zduński będzie musiał się pozbierać i zająć się Basią, która także jest załamana rozstaniem matki i ojczyma.

Zobacz także

Zduński po rozstaniu z Alą nie wróci do ich wspólnego mieszkania. Piotrek i Kinga zaoferuję mu pomoc i zaproszą na Deszczową. Tam Paweł będzie musiał poradzić sobie z sytuacją i przemyśleć, jak dalej będzie wyglądało jego życie. Czy Julka pomoże mu wyjść na prostą? Kto przejmie opiekę nad Basią? Czy Ala będzie z Markiem? Dowiemy się już niedługo.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI