Zamknij

M jak miłość. Czy Paweł będzie z Teresą?

Redakcja
17.07.2017 11:06
M jak miłość. Czy Paweł będzie z Teresą?
fot. Facebook

Już wiadomo, że w związku z odejściem z „M jak miłość" Olgi Frycz związek Ali i Pawła będzie musiał się rozpaść. Co teraz czeka Zduńskiego? Czy znajdzie nową miłość?

Nie da się ukryć, że w życiu Pawła Zduńskiego było już wiele kobiet. Wydawało się, że po kilku bolesnych rozstaniach niepokorny bliźniak na dobre ułożył sobie życie z Alą. A jednak Olga Frycz, która wcielała się w bohaterkę, niedawno ogłosiła, że rozstaje się z serialem.

Zobacz także

Co to oznacza dla Pawła? Czy uda mu się ułożyć życie na nowo? A może polubi życie singla? Rąbka tajemnicy uchylił Rafał Mroczek w rozmowie z Telemagazynem. Jak zareagował na nowy wątek? – Nawet się z tego cieszę, bo dzięki temu więcej się dzieje. My – aktorzy, mamy więcej rzeczy do grania. Są fajne emocje, no i nowe osoby na planie – zdradził gwiazdor.

Czy Paweł wróci do Teresy, która wróciła do serialu „M jak miłość" po dziesięciu latach? Tego jeszcze nie wiadomo, ale znając sympatię Pawła do pięknej brunetki, coś może być na rzeczy. Pierwszy odcinek „M jak miłość" po wakacyjnej przerwie już 28 sierpnia.

Sprawdź, ile wiesz o „M jak miłość" w naszym quizie:

Quiz o M jak miłość
Rozwiąż quiz

Quiz o M jak miłość

Quiz o M jak miłość

RadioZET.pl/SI