Zamknij

M jak miłość. Paweł i Teresa pocałują się

Redakcja
02.01.2018 20:41
M jak miłość. Paweł i Teresa pocałują się
fot. Facebook

Teresa (Joanna Sydor) już na dobre wróciła do „M jak miłość" i znów sporo namieszczała w życiu Pawła Zduńskiego. Czy dawnym zakochanym uda się stworzyć nową, zdrową relację?

M jak miłość odcinek 1342. w poniedziałek, 15.01.2018 o godz. 20:45 w TVP2!

Pierwsza miłość bardziej niepokornego ze słynnych bliźniaków postanowiła odejść do od męża tyrana i uciec z domu. Kobieta nie potrafiła już znieść ciągłych oskarżeń i aktów przemocy i zdecydowała się zmienić swoje dotychczasowe życie.

A jak wiadomo: stara miłość nie rdzewieje. W 1342. odcinku „M jak miłość" byli kochankowie ponownie zbliżą się do siebie. Paweł i Teresa – jeśli wierzyć doniesienom serialowej prasy – pocałują się. Czy nowy związek pomoże Pawłowi wyrwać się z nałogu alkoholowego?

Zobacz także

1342. odcinek „M jak miłość" w poniedziałek 15 stycznia o godzinie 20.50 w TVP2. Jak potoczy się dalej ta relacja? Przekonamy się już niedługo! Jedno jest pewne: miłość wisi w powietrzu!

Przypomnijmy, że Teresa zostawiła ukochanego Pawła w 469. odcinku „M jak miłość". Zduński próbował popełnić samobójstwo – tę sprawę chyba jednak dawni kochankowie mają już za sobą. Czy uda im się stworzyć udany związek? Czas pokaże.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI