Zamknij

M jak miłość. Co z pogrzebem Lucjana?

Redakcja
20.06.2017 12:38
M jak miłość. Co z pogrzebem Lucjana?
fot. ons.pl

Śmierć Witolda Pyrkosza, czyli serialowego Lucjana Mostowiaka, wymusiła na scenarzystów serialu „M jak miłość" uśmiercenie legendarnego bohatera, seniora serialowego rodu.

W internecie szybko pojawiły się plotki na temat tego, jak w serialu pożegnają się z nestorem serialowej rodziny Mostowiaków.

Produkcja serialu dementowała już plotki, że Lucka zastąpi nowy aktor. „Takie rozważania nie miały miejsca. Między produkcją a aktorką nie ma żadnego konfliktu" – można było przeczytać w oświadczeniu cytowanym przez telemagazyn.pl.

Zobacz także

Wiadomo, że Lucjan Mostowiak pojawi się jeszcze w kilku odcinkach po wakacjach, bo serial kręcony jest ze sporym wyprzedzeniem. Czy widzowie będą więc świadkami pogrzebu Lucjana? Nic bardziej mylnego. – Ustalone zostało już na pewno, że nie będziemy kręcić sceny pogrzebu. Pożegnanie bohatera rozegrane zostanie w inny sposób. W tej sytuacji, niestety, to życie wyręczyło scenarzystów – zdradziła w rozmowie z Onetem Teresa Lipowska, która przez siedemnaście lat grała żonę Lucka w „M jak miłość”.

Sprawdź się w quizie wiedzy o M jak Miłość:

Quiz o M jak miłość
Rozwiąż quiz

Quiz o M jak miłość

Quiz o M jak miłość

W ten sposób zdementowano także plotki, jakoby na pogrzebie Lucjana pojawiła się Małgosia, czyli Joanna Koroniewska – aktorka jakiś czas temu pożegnała się z produkcją i nic nie wskazuje na to, by miała do niej wrócić.

Zobacz także

Ostatnio pojawiły się także informacje, że być może obok Barbary Mostowiak pojawi się zupełnie nowy mężczyzna. Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, jest to jednak bardzo mało prawdopodobne: Barbara skupi się raczej na wychowaniu dzieci i wnuków niż poszukiwaniu nowej miłości.

RadioZET.pl/SI