Zamknij

M jak miłość. Przerażający finał sezonu. Zniknie troje bohaterów!

Redakcja
15.05.2018 14:19
M jak milosc
fot. Archiwum Radia ZET

„M jak miłość” – zapowiada się naprawdę mocny finał sezonu. Co wydarzy się w ostatnich odcinkach przed wakacyjną przerwą? Uchylamy rąbka tajemnicy.

M jak miłość. Przerażający finał sezonu. Zniknie troje bohaterów!

Jak poinformował „Świat Seriali”, w finale trwającego właśnie sezonu „M jak miłość” Artur (Tomek Ciachorowski) zorientuje się, że Iza (Adriana Kalska) planuje ucieczkę, więc uprzedzi ją i wywiezie ją razem z Mają (Anna Wierzchoń) z Warszawy.

Gdy Marcin (Mikołaj Roznerski) pozna prawdę, natychmiast wynajmie detektywa, poleconego mu przez Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Mężczyzna zacznie śledzić Izę.

Zobacz także

Warto przypomnieć, że w tym sezonie emisja „M jak miłość” zakończy się wcześniej niż w poprzednich latach, bo już 29 maja. Dotąd serial można było oglądać  także w czerwcu. W tym roku zarząd Telewizji Polskiej uznał jednak, że serial będzie emitowany jedynie do końca maja. Decyzja ta podyktowana jest zapewne mundialem, który rusza 14 czerwca 2018 roku. Choć trudno uwierzyć, że fanom perypetii Mostowiaków mecze wystarczą, decyzja ta jest nieodwołalna — 19. sezon serialu pojawi się dopiero pod koniec sierpnia 2018 roku.

Czy wiesz wszystko o „M jak miłość"? Sprawdź to w naszym quzie.

RadioZET.pl/SI