Zamknij

M jak miłość: Rafał Mroczek odejdzie z serialu? „Myślałem o tym wiele razy"

Redakcja
18.12.2017 10:04
M jak miłość: Rafał Mroczek odejdzie z serialu? „Myślałem o tym wiele razy"
fot. Facebook/Rafał Mroczek

Kto by się spodziewał?

M jak miłość. Rafał Mroczek szczerze o odejściu z serialu

Rafał Mroczek w wywiadzie dla Wideoportalu zdradził, że wielokrotnie zastanawiał się nad odejściem z serialu „M jak miłość".

Chyba nikt nie wyobraża sobie serialu „M jak miłość" bez braci Mroczków. A jednak – jeden z nich – Rafał przyznał, że wiele razy myślał o odejściu z produkcji.

„Oczywiście, że myślałem o tym wiele razy" – przyznał szczerze aktor, później jednak zdradził, że „miło być częścią czegoś, co od wielu lat cieszy się taką popularnością".

Zobacz także

„Żaden serial nie złapał takiej oglądalności i myślę, że już nigdy żaden serial takiej oglądalności nie złapie, bo telewizja już nigdy nie będzie miała takich milionowych rankingów programów, różnych wydarzeń, więc to jest miłe być częścią czegoś, co od wielu, wielu lat cieszy się tak dużą popularnością" – zdradził gwiazdor.

Zobacz także

Choć Paweł (bohater, w którego wciela się Rafał Mroczek) przeżywa teraz trudny czas po rozstaniu z żoną Alą (wcielała się nią Olga Frycz, która już pożegnała się z serialem) – raczej mało prawdopodobne, by aktor rzeczywiście zdecydował się odejść z produkcji. Fani na pewno byliby zawiedzeni taką decyzją. A fanki już w szczególności...

Warto przypomnieć, że Marcin i Rafał Mroczkowie wcielają się w braci Zduńskich od 2000 roku. 

RadioZET.pl/SI