Zamknij

M jak miłość. Rafał Mroczek odejdzie z serialu? Nowe informacje

Redakcja
27.02.2018 08:53
Rafał Mroczek
fot. Eastnews

„M jak miłość”. Rafał Mroczek odejdzie z serialu? Złe wiadomości dla fanów produkcji i przygód Pawła Zduńskiego. Wszystko wskazuje na to, że aktor robi sobie przerwę od „M jak miłość”. Jak długą? Tego jeszcze nie wiadomo.

M jak miłość. Rafał Mroczek odejdzie z serialu

A to niespodzianka! Jak informują dziś kolorowe magazyny, bardzo możliwe, że Rafał Mroczek zrobi sobie przerwę od „M jak miłość”. Nie wiadomo, czy będzie to chwilowa przerwa, czy dłuższy urlop.

W 1355. odcinku „M jak miłość” Paweł zdecyduje, że musi wyjechać z Polski. Jego firma zacznie przynosić straty, co zresztą zauważy Julka (Joanna Kuberska), która opowie Karskiemu (Krzysztof Kwiatkowski) o tym, że biznes nie idzie, tak jak powinien.

Telemagazyn.pl twierdzi, że Paweł potwierdzi sekretarce, że postanowił zamknąć firmę.

Zobacz także

— Wyjadę z kraju, gdzieś daleko. Tyle mi w życiu pomogłeś, a ja ci tak namieszałem. Przepraszam. Wiem, że nie mam prawa cię o to prosić, ale… nie chcę jeszcze wracać na Deszczową. Mogę chwilę tu u ciebie posiedzieć?
— Nawet do rana! Moja współlokatorka wyjechała na kilka dni i jeśli chcesz... możesz tu dziś przenocować!

Czy to oznacza, że Paweł zniknie z serialu? Być może. Aktor kilka dni temu opublikował na Instagramie wpis dotyczący dalszej relacji Pawła z Julką. — Wszystkich fanów @mjakmilosc.official uspokajamy. To nie koniec przygód tej dwójki — napisał Mroczek. Na pewno więc jeszcze jest na planie.

Przypomnijmy, że już jakiś czas temu Rafał Mroczek w wywiadzie dla Wideoportalu zdradził, że wielokrotnie zastanawiał się nad odejściem z serialu „M jak miłość”.

„Oczywiście, że myślałem o tym wiele razy” — przyznał szczerze aktor, później jednak zdradził, że „miło być częścią czegoś, co od wielu lat cieszy się taką popularnością”.

Wszystko wskazuje więc na to, że to jedynie chwilowa przerwa.

RadioZET.pl/SI