Zamknij

Siostra Olgi Frycz zagra w „M jak miłość"!

Redakcja
17.01.2018 10:21
Siostra Olgi Frycz zagra w „M jak miłość"!
fot. ons.pl

A to niespodzianka! Siostra Olgi Frycz dołączy do obsady „M jak miłość"!

M jak miłość. Gabriela Frycz w obsadzie

Po głośnym odejściu Olgi Frycz, która przez cztery lata wcielała się w Alę, żonę Pawła Zduńskiego, do serialu dołącza jej przyrodnia siostra – Gabriela.

Czterdziestoletnia Gabriela Frycz wcieli się także w Alicję – koleżankę z pracy Ewy Mostowiak, żony Marka. Jak informuje „Super Express", kobieta zrobi wszystko, by zepsuć życie żonie Marka – przez nią Ewa prawdopodobnie straci ukochaną pracę.

Gabriela Frycz jest najstarszą córką aktora Jana Frycza. To owoc związku z aktorką Grażyną Laszczyk.

Zobacz także

– Byłem na drugim roku studiów i zdarzyło się... – powiedział aktor w jednym z wywiadów.

Małżeństwo rozpadło się krótko po tym, jak na świat przyszła Gabriela.

Zobacz także

Dotąd najstarszą córę Jana Frycza mogliśmy oglądać w niewielkich rolach serialowych, m.in. w „Kryminalnych", „Magdzie M." czy „Ojcu Mateuszu". Wystąpiła także w kilku filmach, m.in. w „Ono” czy „Karol. Człowiek, który został papieżem". Jej największą miłością jest jednak teatr – można oglądać ją m.in. na deskach Teatru Nowego w Poznaniu.

Przypomnijmy, że gdy okazało się, że Ola Frycz żegna się z serialem „M jak miłość", w sieci zawrzało. Fani byli w szoku, że jedna z ulubionych postaci zniknie z produkcji, jak gdyby nigdy nic. Aktorka w oświadczeniu, które opublikowała na Facebooku, zapewniła, że była to przemyślana decyzja i że przed nią nowe wyzwania zawodowe.

– Pierwszy raz na planie pojawiłam się 8 lutego 2013 roku. Nie wiedziałam, że przygoda z «emką» trwać będzie aż 4 i pół roku. To był dziwny czas... – napisała w oświadczeniu serialowa gwiazda. – W dniu 30. urodzin podjęłam decyzję, że czas pożegnać się z serialem i rozpocząć kolejny zawodowy etap w moim życiu. Decyzja nie była trudna. 30 czerwca był moim ostatnim dniem zdjęciowym na planie, ale jeszcze będziecie mogli oglądać mnie w serialu przez kilkadziesiąt następnych odcinków – dodała młoda aktorka.

RadioZET.pl/SI