Zamknij

Kolejna aktorka odchodzi z „M jak miłość"? Jej bohaterka nie wróci do Polski

Redakcja
09.10.2017 09:03
Kolejna aktorka odchodzi z „M jak miłość"? Jej bohaterka nie wróci do Polski
fot. Facebook M jak miłość

Co wydarzy się w 1319. odcinku „M jak miłość"? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie.

M jak miłość. Streszczenie 1319. odcinka

Okazuje się, że Teresa miała wypadek i ostatnich kilka dni spędziła w szpitalu. Ula zostaje oficjalnie szefową siedliska, ponieważ Anna zdecydowała się zostać we Francji. Jak poinformował Fakt24.pl, Ania zostanie w kraju nad Sekwaną i tam założy niewielki pensjonat. Czy to oznacza, że Tamara Arciuch odejdzie z serialu? Wciąż nie ma oficjalnych informacji na ten temat.

Zobacz także

tamara

Między Marzenką i Andrzejkiem znów wybucha kłótnia, tym razem o to, ile powinni mieć dzieci. Ewa donosi o przygodach Olki jej matce, która od razu postanawia zająć się dziewczyną i wrócić do domu. Nastolatka jest załamana. Kisielowa, wspierana przez Barbarę, szykuje się na kolejne romantyczne spotkanie z Robertem. W Grabinie zjawia się Maciek, były partner Justyny. Agresywny chłopak już zamienił jej życie w koszmar. Czy tym razem będzie podobnie?

Maria poznaje przypadkiem prawniczkę Ninę Janiszewską, która proponuje jej pracę. Okazuje się, że kobieta reprezentuje bogatego klienta, który potrzebuje opieki medycznej. Czy to będzie zmiana w jej życiu?

Zobacz także

„M jak miłość" odc. 1319 już w poniedziałek o godzinie 20.45 w TVP2.

RadioZET.pl/SI